Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Blog » Štartujeme eshop Dino on Board

Štartujeme eshop Dino on Board

Po vyše roku činnosti nášho blogu sme sa rozhodli vytvoriť eshop Dino on Board. Čo nás pri tom inšpirovalo a čo na ňom nájdete?

Takto to začalo

Sme mladý pár, ktorý má najrôznejšie stravovacie obmedzenia. V našich najhorších časoch sme museli vyradiť z jedálnička až 99 potravín. Práve tieto potravinové alergie, intolerancie a celiakia nás inšpirovali k tomu, aby sme rozpovedali našu cestu za zdravím. A tak vznikol blog, v ktorom píšeme naše príbehy zo života, ktorý sa snažíme užívať aj napriek prísnym stravovacím obmedzeniam.

A práve kvôli nim je naša záľuba – cestovanie – ešte väčším dobrodružstvom. Okrem rôznych dovoleniek sme strávili aj niekoľko mesiacov na sobej farme vo Fínsku a okrem toho som žila v Belgicku. Variť s takým množstvom stravovacích obmedzení ako máme my je výzva, no stravovať sa na cestách je ešte vyššia liga. To sa miestami mení na boj o život, ktorý končí nechcenou hladovkou alebo parádnou otravou.

Užitočné výrobky pre veselý domov

Keďže témy jedla a cestovania majú veľmi silné zastúpenie na tomto blogu a v našich životoch, rozhodli sme sa ich podporiť tematicky vhodnými produktami. Ich kúpou podporíte obsah, ktorý tvoríme. Pozrite si našu ponuku originálnych a praktických výrobkov do domácnosti, ktoré nás zaujali na našich cestách po svete. Vyznačujú sa pestrými farbami, ktoré ihneď upútajú vašu pozornosť. Nielen, že ich ľahko nájdete v skrinkách a zásuvkách, ale vám aj okamžite vyčaria úsmev na tvári. Pokiaľ ešte váhate nad tým, prečo si zaobstarať naše produkty:

sú to veselí pomocníci pri varení a pečení,
vášmu stolovaniu dodáte jedinečný štýl,
darujete praktický darček do každej domácnosti,
podporíte tvorbu blogu, ktorý sa venuje životu so stravovacími obmedzeniami.

Eshop Dino On Board bude spustený v najbližších dňoch, takže STAY TUNED.

Sledujte nás na Instagrame a Facebooku.

Prečítajte si tiež Ako nám lekári neverili

Ako sme zistili, čo nám je

Ako sa to opäť skomplikovalo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *