Preskočiť na obsah

Dino on Board

Projekt Dino on Board vznikol na základe nášho života. Sme mladý manželský pár, ktorý má najrôznejšie stravovacie obmedzenia. V časoch najväčšej „slávy“ (alebo zúfalstva?) sme museli vyradiť z jedálnička až 99 potravín. Práve tieto potravinové alergie, intolerancie a celiakia nás inšpirovali k tomu, aby sme rozpovedali našu cestu za zdravím. A stále nie sme na jej konci napriek tomu, že sme prebehli už poriadny kusisko.

Prečítajte si viac o našom príbehu s jedlom 1. diel, 2. diel, 3. diel alebo o našej svadbe v Las Vegas, či živote v Laponsku na sobej farbe.

dinoonboard-my

Prečo Dino on Board?

Začalo to interným vtipom o dinosauroch, ktorý vyhynuli, pretože – rovnako ako my – nemali čo jesť. Humor bol niekedy to jediné, čo nám pomáhalo prekonať nútené hladovanie alebo nechcené otravy jedlom.

On Board v sebe ukrýva slovnú hračku, ktorá prepája našu lásku k cestovaniu (on board), tvoreniu (art board) a doskovým športom (skateboard, snowboard) s každodennými útrapami s prípravou jedla (chopping board).

Spojením vznikol názov Dino on Board a jeho štyri hlavné témy, ktorým sa venujeme: TRAVEL, ART, SPORT, FOOD.

Blog

Denník života so stravovacími obmedzeniami.

Prečítajte si príbehy zo života, ktorý sa snažíme užívať aj napriek prísnym stravovacím obmedzeniam. A práve kvôli nášmu špeciánemu jedlu je cestovanie ešte väčším dobrodružstvom a športovanie o to namáhavejšou výzvou, nehovoriac o samotnom varení a jedení v mimo domu.

Eshop

Užitočné výrobky pre veselý domov.

Pozrite si našu ponuku originálnych a praktických produktov do domácnosti. Nájdete tam vlastné dizajnové výrobky, ale aj ďalšie produkty, ktoré nás zaujali na našich cestách po svete. Každý z nich reprezentuje témy, ktorým sa venujeme aj na našom lifestylovom blogu – jedlo a cestovanie.

Sledujte Dino on Board

Pridajte sa do našej komunity na sociálnych sieťach.