Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Blog » Novinky na eshope Dino on Board

Novinky na eshope Dino on Board

Keďže ste si veľmi obľúbili náš obchod s užitočnými výrobkami pre veselý domov, snažíme sa ho pravidelne dopĺňať o ďalšie produkty. Aké sú novinky na eshope?

Gondola na vajíčka

Urobte si prvotriedne stratené vajce s pomocou eggondoly. Tento typický benátsky čln môžete obsluhovať bez veľkej námahy. Presvedčte sa o tom v tomto návode.

Čarovná palička

Tento cukrový prútik dodá vášmu pečeniu rozprávkový štýl vďaka práškovému cukru, ktorý bude pôsobiť ako rozprávkový prach na vašich sladkých výtvoroch. Radosť urobí deťom, ktoré sa môžu hrať na rozprávkové víly, ale aj vám – ak milujete pečenie a zdobenie.

Ako od Taliana

Malý rybár vám pomôže pripraviť dokonalé al dente špagety, čiže špagety ideálnej konzistencie. Tento tester na špagety sedí na okraji hrnca až do momentu, keď chcete ochutnať cestoviny. V tej chvíli sa premení na ochotného pomocníka, ktorý uľahčí ochutnanie špagiet.

Ružová Nessie

Naša veľká naberačka ružová Nessie sa dočkala svoje menšej ružovej sestry. V našej ponuke odteraz nájdete aj veľké aj malé naberačky v troch farbách: modrej, zelenej a ružovej.

Pre knihomoľov

Keďže naberačky Lochnesskej príšery Nessie sa tešia veľkej popularite v našom obchode, rozhodli sme sa vám dopriať Nessie aj pri inej činnosti ako pri varení. Táto príšerka vám teraz môže robiť spoločnosť pri čítaní. Zaobstarajte si záložku do knihy Nessie, ktorá vás zavedie hlboko do deja novej knihy!

Nájdete u nás

Tieto dizajnové kuchynské potreby nájdete na našom e-shope s užitočnými výrobkami pre veselý domov.

Sledujte nás na Instagrame a Facebooku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *