Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Blog » Nové produkty na eshope Dino on Board

Nové produkty na eshope Dino on Board

Hoci sme len pred mesiacom predstavili náš eshop Dino on Board, rozhodli sme sa ho obohatiť o ďalšie produkty. Aké sú nové produkty na eshope?

Väčšia Nessie

Naša Lochnesská príšera Nessie nám vyrástla! V našej ponuke odteraz nájdete aj veľké naberačky a rovno v troch farbách. Po známej modrej a zelenej prichádza tiež ružová Nessie.

Pre milovníkov vína a piva

Keďže náš sortiment zahrňoval z väčšej miery kuchynské pomôcky na varenie, rozhodli sme sa rozšíriť ponuku výrobkov na stolovanie. Posedenia pri víne alebo pive budú mať úplne nový rozmer vďaka dizajnovým otváračom fliaš. Dáte prednosť farebnému papagájovi alebo sa vám viac pozdáva temný netopier?  Milovníkov vína tiež poteší zátka na víno El corko, ktorá je v tvare sombrera.

Pomocník Krab

Aj vy neviete kam položiť varešku či naberačku počas varenia, pretože ju nechcete vyvárať v polievke či omáčke? Od tejto dilemy vás odbremení šikovný krab. Posaďte ho na okraj hrnca, aby bol neustále po ruke. A vždy keď potrebujete, odložte si naberačku do jeho klepiet. Jeho telo sa otáča, a preto môžete varešku nasmerovať tak, aby prípadné zvyšky jedla spadli opäť do hrnca a nie na krvopotne vyleštenú varnú dosku.

Pre skladovanie potravín

Vďaka naším výrobkom bude skladovanie potravín jednoduché, praktické a maximálne štýlové. Dózy na potraviny v tvare astronauta (biela, červená) uchovajú načaté potraviny čerstvé v chladničke, ale aj mimo nej. Ochránia napríklad rozkrojený citrón alebo cibuľu a zároveň zabránia šíreniu zápachu z aromatických potravín.

Na uzatváranie vrecúšok a obalov vám poslúžia naše štipce v tvare hranoliek. Balenie obsahuje 12 kusov klipov, pričom jeho súčasťou je aj magnetický držiak na chladničku. Vďaka tomu budú hranolky vždy po ruke, pripravené na to, aby uchovali vaše jedlo chránené.

Veľkým game changerom pri prenose jedla je určite naše desiatové vrecko. Napriek tradičnému retro vzhľadu ide o moderný výrobok s inteligentným dizajnom. Toto termo vrecko udržuje teplo aj chlad vo vnútri balenia a taktiež je odolné voči roztrhnutiu a pretečeniu. Navyše je aj ekologické, a preto ho možno používať opakovane, a dokonca aj čistiť.

Nájdete u nás

Tieto dizajnové kuchynské pomôcky nájdete na našom e-shope s užitočnými výrobkami pre veselý domov.

Sledujte nás na Instagrame a Facebooku.

Prečítajte si tiež Štartujeme eshop Dino on Board

Prečítajte si tiež Kuchynské pomôcky pre milovníkov talianskej kuchyne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *