Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Blog » Kuchynské pomôcky pre milovníkov talianskej kuchyne

Kuchynské pomôcky pre milovníkov talianskej kuchyne

Keďže témy jedla a Talianska majú veľmi silné zastúpenie na tomto blogu, rozhodli sme sa ich podporiť súvisiacimi produktami. Ide o originálne a praktické výrobky do domácnosti, ktoré sú určené pre milovníkov talianskej kuchyne.

Žltá príšerka

Žltá príšerka dodá vášmu vareniu veselý štýl, z ktorého budete mať zážitok nielen vy, ale aj vaši malí pomocníci. Vďaka týmto pomôckam si pripravíte vždy príšerne dobré cestoviny:

Al Dente

Vďaka testeru na špagety si pripravíte dokonalé cestoviny al dente. Táto pomôcka na ochutnávanie špagiet pomôže odhadnúť ideálnu konzistenciu tak, aby neboli úplne mäkké alebo tvrdé, ale aby pri prežúvaní kládli mierny odpor. Jednoducho Al Dente ako od rodeného Taliana!

Cestoviny

Kuchynské pomôcky v tvare cestovín budú štýlovým doplnkom u každého milovníka talianskej kuchyne. V cestovinovom dizajne nájdete:

Syrové meradlo

Vyhnite sa plytvaniu potravín a uvarte len toľko špagiet, koľko skutočne zjete. Merač na špagety nameria množstvo pre 1 až 4 porcie. Opakovaným meraním však viete odhadnúť množstvo cestovín aj pre viac ľudí. Buďte hostiteľom, ktorý svojim hosťom dopraje, ale neplytvá.

Gondola na vajíčka

Stačí iba päť minút jazdy v benátskom člne a dokonalé pošírované vajce je hotovo. Eggondola na stratené vajce vám uľahčí prípravu prvotriedneho vajíčka a to takmer bez námahy.

Nájdete u nás

Tieto kuchynské pomôcky nájdete na našom e-shope s užitočnými výrobkami pre veselý domov.

Sledujte nás na Instagrame Facebooku.

Prečítajte si tiež Nové produkty na eshope Dino on Board

Prečítajte si tiež Pizza zaujímavosti o talianskej pochúťke

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *