Preskočiť na obsah

FAQ / Často kladené otázky

Projekt Dino on Board vznikol najskôr ako blog, ktorý sa venoval nášmu životu so stravovacími obmedzeniami a cestovaniu. A práve kvôli nášmu špeciálnemu jedlu je cestovanie o to väčším dobrodružstvom. Nenajeme sa v prvej reštaurácii po ceste, ale dlho googlime, kam vyraziť. Občas sme nútení hladovať a niekedy zas prekonávať nechcené otravy jedlom. Keďže témy jedla a cestovania majú veľmi silné zastúpenie na našom blogu a v našich životoch, rozhodli sme sa ich podporiť tematicky vhodnými produktami. O rok neskôr sa náš blog rozšíril o eshop. Nájdete tu produkty, ktoré nás zaujali na našich cestách po svete, no tešiť sa môžete aj na naše vlastné designové výrobky.

Začalo to interným vtipom o dinosauroch, ktorý vyhynuli, pretože – rovnako ako my-  nemali čo jesť. Humor bol niekedy to jediné, čo nám pomáhalo prekonať nútené hladovanie alebo nechcené otravy jedlom. 

On Board ukrýva v sebe ukrýva slovnú hračku, ktorá prepája našu lásku k cestovaniu (on board), tvoreniu (art board) a doskovým športom (skateboard, snowboard) s každodennými útrapami s prípravou vhodného jedla (chopping board).

Spojením vznikol názov Dino on Board a jeho štyri hlavné témy, ktorým sa venujeme: TRAVEL, ART, SPORT, FOOD. 

Sme mladý manželský pár, ktorý má najrôznejšie stravovacie obmedzenia, ktoré nás inšpirovali k tomu, aby sme rozpovedali našu cestu za zdravím. A stále nie sme na jej konci napriek tomu, že sme prebehli už poriadny kusisko. Prečítajte si viac o našom príbehu.

Ide o praktické produkty do domácnosti s originálnym dizajnom. Vyznačujú sa pestrými farbami, ktoré ihneď upútajú vašu pozornosť. Nielen, že ich ľahko nájdete v skrinkách a zásuvkách, ale vám aj okamžite vyčaria úsmev na tvári.

Prevažná väčšina áno. Niektorým výrobkom však povaha materiálu neumožňuje čistenie v umývačke riadu. Informáciu o tom či je daný výrobok vhodný do umývačky riadu nájdete v popise pri každom z nich. Na etikete výrobkov, ktoré vám prídu od nás domov, sa dozviete, ako sa o výrobok starať a ako o čistiť.