Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Blog » Aký bol rok 2022 pre Dino on Board?

Aký bol rok 2022 pre Dino on Board?

Po vyše roku činnosti nášho blogu sme sa rozhodli rekapitulovať. Aký bol rok 2022 pre Dino on Board a čo máme ďalej v pláne?

Prvý rok blogu

Za posledný rok sme vám prerozprávali naše príbehy a skúsenosti zo života vo Fínsku. V krajine tisícich jazier sme zakotvili na sobej farme, ktorá leží ďaleko za polárnym kruhom. Ak vás zaujímajú soby, polárna žiara, či extrémna zima alebo polárna noc, určite si pozrite články na našom blogu.

V druhej polovici roka som si pospomínala na svoj život v Belgicku, ktoré mi prirástlo k srdcu viac než by som v skutočnosti očakávala. Vďaka výhodnej cene študentských lístkov na vlak som neostala iba v Bruseli. Podarilo precestovať celú krajinu krížom-krážom: od pobrežného mesta Oostende, cez Brugy, Ghent, Antwerpy, ale aj Liege. Spoločnosť mi robila, samozrejme, aj moja drahá polovička, ktorá za mnou trikrát pricestovala.

Na jeseň sme si šupli rýchly výlet do Benátok. Za dva dni sme dokázali prejsť všetky pamiatky na hlavnom ostrove, ale aj ostrovy Murano a Burano. Práve Burano sa nám zapáčilo najviac a odniesli sme si z neho aj pár tradičných benátskych masiek.

Plány na rok 2023

Keďže témy jedla a cestovania majú veľmi silné zastúpenie na tomto blogu a v našich životoch, chceme ich podporiť novým projektom. Viac o ňom sa dozviete už čoskoro, pretože zatiaľ na ňom iba pracujeme. Jedno však je isté, bude to akýsi doplnok k značke Dino on Board. Veľmi sa z neho tešíme, a preto dúfame, že sa vám bude páčiť.

Sledujte nás na Instagrame a Facebooku.

Prečítajte si tiež Štartujeme eshop Dino on Board

Prečítajte si tiež Nové produkty na eshope Dino on Board

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *