Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Blog » 4 inšpirácie pre veselé raňajky

4 inšpirácie pre veselé raňajky

Chceli by ste urobiť z raňajok zábavný rituál, ktorý naštartuje váš deň pozitívne? Nemusia to byť iba raňajky pre deti, radosť si môžete spraviť aj vy osamote.

Špachtopysk

Táto špachtlička v tvare vtákopyska vám uľahčí raňajky. Dostane sa do všetkých záhybov pohárov od obľúbeného džemu a rôznych orieškových nátierok. Vďaka jeho plochému ohybnému zobáku nájde využitie aj pri natieraní na pečivo.

Eggondola

Máte chuť na slané raňajky? Urobte si prvotriedne stratené vajce. Pomôže vám v tom šikovná pomôcka eggondola v tvare typického benátskeho člnu. Jej použitie je jednoduché a bez veľkej námahy, presvedčte sa o tom v tomto návode.

Krab

Pokiaľ radi raňajkujete rôzne kaše či puding, určite využijete tento stojan v tvare kraba. Stačí, ak ho posadíte na okraj hrnca a v prípade potreby odložíte varešku do jeho klepiet. Telo sa vie natáčať, a tak varechu môžete nasmerovať nad hrniec, aby zvyšky z kaše kvapkali späť do hrnca a nie na vašu varnú dosku.

Rotelle

A kam odložíte horúci hrniec? Predsa na našu cestovinovú podložku v tvare Rotelle, ktorá spoľahlivo ochráni všetky kuchynské povrchy pred spálením.

Nájdete u nás

Tieto raňajkové kuchynské pomôcky nájdete na našom e-shope s užitočnými výrobkami pre veselý domov.

Sledujte nás na Instagrame Facebooku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *